Program Stołówkowy Wikt
Komputerowy System Magazynowy Spiżarnia
żywienie w przedszkolu, program dla intendenta, oprogramowanie przedszkole
żywienie w przedszkolu, program dla intendenta, oprogramowanie przedszkole
Komputerowy System
Rada Rodziców
Komputerowy System Ewidencji Opłat Kwitariusz
żywienie w przedszkolu, program dla intendenta, oprogramowanie przedszkole 1
żywienie w przedszkolu

Programy dla Intendenta przedszkola - żywienie w przedszkolu

Oprogramowanie Wikt (wersja dla przedszkola) doskonale wspomaga pracę Intendenta i Dietetyka w przedszkolu. Daje mu 100 % gwarancję ułożenia prawidłowego jadłospisu, ponieważ wszystkie obliczenia zostały sprawdzone przez Instytut Żywności, ponadto na odpowiedniej wersji programu pracują również pracownicy sanepidów, którzy w programie kontrolują placówki podrzędne.

Program stołówkowy Wikt pozwala spełnić wymagania sanepidu, ponieważ:

  • zawiera normy żywienia dla dzieci w wieku przedszkolnym,

  • normy wyżywienia dla dzieci w wieku przedszkolnym,

  • wszystkie obliczenia wychodzą w przeliczeniu na jedno dziecko i porównywane są z aktualnymi normami dla dzieci chodzących do przedszkola, dzięki czemu Intendent wie, czy jadłospis ułożony jest poprawnie, czy nie, ponadto widzi jakich wartości odżywczych jest za dużo lub za mało, ile powinno ich być.

  • Często Intendenci przekazują wydruk z programu Wikt do sanepidu razem z wydrukiem raportu żywieniowego wydrukowanego z programu Spiżarnia.

Oprogramowanie dla przedszkola

Program magazynowy Spiżarnia to doskonałe narzędzie, które wspomaga pracę intendenta w zakresie prowadzenia stołówki w przedszkolu, szkole, domu dziecka, słowem w placówce zbiorowego żywienia. Program dostosowany jest do wymagań intendentów pracujących w placówkach budżetowych, ponieważ w programie wszystko bilansuje się do zera i brak jest odchyleń od cen ewidencyjnych.

Praca na programie dot żywienia w przedszkolu gwarantuje oszczędność czasu Intendenta i usprawnienie jego codziennych czynności.

Program magazynowy Spiżarnia jest oprogramowaniem przedszkoli stworzonym specjalnie dla intendentów i dietetyków, magazynierów. Doskonale usprawnia pracę Intendenta, ponieważ wykonuje za Państwa wszystkie obliczenia i zestawienia na koniec miesiąca, oblicza stawkę żywieniową. Zawiera on magazyn spożywczy, gospodarczy itp. Obejmuje przychody, rozchody, kartoteki towarów, raporty żywieniowe przedstawiające jadłospis, liczbę osób (w tym dzieci, personelu, gości – zależnie od Państwa potrzeb), obliczoną stawką żywieniową na 1 osobę, całkowity koszt przygotowania wszystkich posiłków itd.

Program Ewidencja Opłat (Kwitariusz) służy do ewidencjonowania obecności i nieobecności dzieci w przedszkolu, a tym samym do obliczania opłaty pobieranej za dzieci z tytułu uczęszczania do przedszkola. Program Kwitariusz uwzględnia opłatę stałą, opłatę za wyżywienie - wsad do kotła i koszt przygotowania posiłków w przedszkolu oraz opłaty dodatkowe. W programie istnieje możliwość dokonywania odliczeń. Program Ewidencja Opłat (Kwitariusz) nalicza odpowiednią należność do zapłaty. Intendent nie musi już wypisywać kwitków dla rodziców, można je wydrukować z programu. Oczywiście w programie dla intendentów istnieje możliwość drukowania zestawień, np. osobodni, naliczania odsetek itd. Program jest niezbędnym narzędziem usprawniającym pracę intendenta w przedszkolu.