Dlaczego warto wybrać dedykowany program dla firmy cateringowej?

Firmy cateringowe coraz odważniej wkraczają na Polski rynek. Zdrowa żywność cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, skutkiem czego ludzie sięgają po posiłki pudełkowe, które mają obliczone kalorie na każde danie. To z kolei sprawia, że firmy cateringowe mają pełne ręce roboty, oferują swoim klientom różne warianty diet. Duży obrót wymaga odpowiedniej organizacji zarówno w sferze finansowej jak i względem produktów, które dostarczamy naszym klientom. Na całe szczęście możemy pozytywnie wpłynąć na ten aspekt, sięgając po dedykowane oprogramowanie dla firm cateringowych, które potrzebują wsparcia, organizacji i jakości w codziennej pracy.

Dedykowana aplikacja skierowana w stronę firm cateringowych

Odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby firm cateringowych będzie aplikacja o nazwie „Wikt”, która posiada specjalne rozszerzenie dedykowane dla firm cateringowych. Dzięki temu oprogramowanie zostało dostosowane do realiów jakie panują w firmach cateringowych. Dzięki szerokiej funkcjonalności aplikacji możemy układać posiłki dietetyczne dla różnych grup naszych klientów, którzy mają określone oczekiwania i potrzeby.

Jak wiadomo, w tym aspekcie jest bardzo dużo wyjątków, ponieważ coraz większą grupę klientów firm dietetycznych stanowią alergicy, w których dietach trzeba wykluczyć odpowiednie składniki, mogące utrudnić im funkcjonowanie. Bardzo dobrym przykładem jest gluten bądź nabiał, które w wypadku wielu osób wykluczają możliwość spożywania powyższych wartości. Dzięki oprogramowaniu WIKT będziemy mogli realizować odpowiednie diety także dla takcih osób, które potrzebują określonej żywności.

Oprogramowanie WIKT w pierwszym momencie było skierowane dla dietetyków. Skutkiem tego posiada wiele opcji i funkcji, które możemy wziąć pod uwagę podczas tworzenia konkretnej diety. Aplikacja z czasem została jednak rozwinięta o zupełnie nowe funkcjonalności, które zostały przypisane do konkretnych wersji. W wypadku firm cateringowych jest to wersja dostosowana do tego typu działalności, która ma uwzględniać wszystkie potrzeby, jakie ma firma cateringowa w dzisiejszych czasach.

Dzięki oprogramowaniu WIKT będziemy mogli szybko i wygodnie określać kaloryczność posiłku, tworzyć kopię diety i modyfikować tylko określone elementy. Dzięki temu szybciej i wygodniej opracujemy diety dla osób posiadających różne schorzenia a także dla klientów, którzy muszą wykluczyć konkretne wartości żywieniowe ze swoich codziennych posiłków.

Zgodny z dzisiejszymi standardami

WIKT został opracowany w ten sposób, aby dostarczyć wszystkim firmom cateringowym w pełni zgodne dane. Skutkiem tego, program został stworzony we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia, skutkiem czego bierze pod uwagę wszystkie przeliczniki IŻŻ, które są w pełni miarodajne i zgodne ze stanem faktycznym. Dzięki temu program jest także zgodny z tym, jakie zalecenia posiada sanepid w kwestii układania jadłospisu. Wykorzystując w swojej codziennej działalności WIKT, możemy cieszyć się pełnym wsparciem i możliwością informowania klientów o tym, że nasze diety i jadłospisy są w pełni skonsultowane z IŻŻ i sanepidem.

Jakość pracy dzięki w pełni jakościowemu i funkcjonalnemu oprogramowaniu

Dedykowane oprogramowanie od zawsze jest najlepszym wyborem dla każdej branży. Bez względu na to, czym się zajmujemy w naszej codziennej działalności, specjalnie opracowane oprogramowanie będzie wspierać wszystkie nasze decyzje i pozwoli nam zdecydowanie szybciej poradzić sobie z natłokiem spraw, jakie mamy podczas wykonywania naszej codziennej pracy.

Dodatkowo dzięki specjalnie przygotowanemu oprogramowaniu znajdziemy wszystkie funkcje, których nie ma w programach ogólnych. Dlatego warto sięgać wyłącznie po aplikacje, które zostały stricte skrojone pod nasz biznes. Dzięki temu zyskujemy wszystkie niezbędne narzędzia, które są potrzebne podczas naszej codziennej pracy w firmie.

Firma cateringowa to w dzisiejszych czasach wielka odpowiedzialność, dlatego warto obracać się pośród programów, które są idealnie dopasowane do naszych codziennych potrzeb.

My fitness routine