Warsztaty szkoleniowe w Warszawie

W dnia 29-30.09.2010 firma nasza uczestniczyła w warsztatach, które odbyły się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – www.sggw.pl


Warsztaty odbywały się w dwóch grupach 16 osobowych i trwały 3 dni. Warsztaty zakończono wręczeniem certyfikatów, potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe.


Firma nasza przeprowadziła szkolenie w zakresie nowoczesnego planowania i komponowania jadłospisów oraz oceny żywienia zbiorowego. Przedstawiliśmy program Wikt 2.1, który spełnia rolę nowoczesnego narzędzia dla intendentów i dietetyków. W programie zawarte są normy żywieniowe oraz baza produktów spożywczych wraz z zawartością składników.
Prowadzącymi szkolenie byli: Ewelina Mazur, Piotr Pienszke.


Program Wikt przeznaczony jest dla wszelkiego typu placówek, zajmujących się żywieniem zbiorowym, tj. dla dietetyków, intendentów stołówek przedszkoli, szkół, domów dziecka, domów seniora, zakładów pracy (posiłki profilaktyczne lub regeneracyjne) itd. System umożliwia zaplanowanie i ułożenie jadłospisu z uwzględnieniem kaloryczności i innych pozostałych składników. Program został sprawdzony przez Instytut Żywności i Żywienia, co potwierdza wiarygodność dokonywanych obliczeń. Aplikacja tym samym pomaga spełnić wymagania narzucane przez sanepid. Wikt umożliwia kontrolę intendenta w zakresie np. kaloryczności posiłku, ilości białka itd., gdyż informacje o wymaganej ilości danego składnika dla wybranej grupy zawarte są w programie. W systemie występują wydruki, zestawienia, wykresy.

Szczegóły dotyczące programu Wikt:
http://www.netkomp.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=72

Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tymże przedsięwzięciu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnych edycjach warsztatów. Planowane są dalsze edycje, które obejmą kolejno wszystkie placówki prowadzące żywienie zbiorowe.

Wstępne plany obejmują 20 do 30 edycji warsztatów dla około 700 placówek w Warszawie.


Warsztaty szkoleniowe w Warszawie Drukuj E-mail